Asseco na Global SME Finance Forum 2018

Global SME Finance Forum 2018

W dniach 5-7 listopada br. odbywa się międzynarodowa konferencja Global SME Finance Forum 2018, w której uczestniczy Asseco. Wydarzenie ma na celu przedstawienie aktualnych trendów oraz perspektyw poprawy procesu finasowania dla przedsiębiorstw z sektora MŚP na całym świecie.

Eksperci konferencji, w której bierze udział ponad 600 uczestników z całego świata, postarają się odpowiedzieć m.in. na pytanie w jaki sposób innowacje w zakresie technologii i regulacji bankowych mogą pomóc zwiększyć źródło zysków przedsiębiorstw poprzez dobrze dobrane usługi finansowe.

Nowoczesna bankowość dla firm to przede wszystkim efektywne i bezpieczne zarządzanie finansami. Są to dwa podstawowe czynniki, które mają znaczenie dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Takie możliwości zapewnia m.in. nasz autorski system: Asseco Enterprise Banking Platform (Asseco EBP). Gwarantuje on indywidualne podejście do wymagań przedsiębiorstwa i może być w prosty sposób dopasowany do wielkości, skali oraz specyfiki prowadzonej działalności. Umożliwia także sprawne zarządzanie płynnością finansową poprzez aktywne monitorowanie transakcji w różnych walutach, predykcję sald rachunków bankowych, bezpieczne zarządzanie środkami finansowymi oraz analizę przychodów i wydatków – powiedziała Marta Mróz-Sipiora, Product Manager w Asseco Poland.

 

Sprawdź agendę spotkania

https://globalsmefinanceforum.org/2018/